Türkçe
HAKKIMIZDA


     Kurucusu Muhyettin IŞIK tarafından 1986 yılından bu yana Ayvalık Işık İnşaat olarak birçok alanda inşaat faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bu yana ortaya koyduğu istikrarlı performansıyla sürdürülebilir bir büyüme örneği sergileyen Ayvalık Işıkk İnşaat, Ayvalık – Sarımsaklı ilçe ve beldesinde güçlü ve saygın şirketleri arasındaki yerini aldı.
30 yıllık iş deneyimini, mali gücü ve teknik yetkinliklerini kullanarak sayısız projesi başarıyla tamamlamıştır. Ayvalık Işık İnşaat seçkin konut projeleri üretmek için yola çıkmış ve kendisine misyon olarak “insanların içinde mutlu huzurlu ve güvende hissedecekleri mekanlar inşa etmeyi“ hedeflemiş bir inşaat firmasıdır.
 
     Ayvalık Işık İnşaatı bazı konutlardan ayıran temel özelliklerinden biri projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar, çevresel ve sosyal unsurlara da son derece önem vermesi ve özenli yaklaşmasıdır. Öte taraftan müşterilerinin bir an önce evlerine yerleşmelerini sağlamak için projelerinin süratle ve zamanında bitirmek, bu konuda bize duyulan güveni boşa çıkarmamak yine vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır.
Ayvalık Işık İnşaat, yapı–kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışı kaliteyi sadece inşaatta değil, satış ve hizmet süreçlerini de içine alan bütün kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
 
 
VİZYONUMUZ
 
     Estetik ve görsellik açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müþteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…
 
 
MİSYONUMUZ
 
     Yüksek standartlı, kaliteli hizmet, kaliteli malzeme kullanarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak. İnsanlığa, doğaya ve çevreye olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir…


02/06/2023 Gün Ortalama:49  Bugün42 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:44.192.92.49